Jakub Frąckowiak - CoTyPowiesz.pl
Saperska 44B/2A, Poznań
CoTyPowiesz.pl
Jakub Frąckowiak

Jestem Psychologiem z pasją. Jestem tutaj, by Ci pomóc.

Od zawsze z sercem na dłoni dla moich pacjentów. W życiu kieruje mną przede wszystkim przeświadczenie, iż „każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny ”. Codziennie zakładam strój super bohatera by pomagać innym, być dla nich wsparciem, nadzieją w trudnych doświadczeniach życiowych. Od wielu lat interesuje mnie ludzki mózg, stąd zamiłowanie do odkrywania tego co nie jest widoczne na „pierwszy rzut oka”.

Specjalizuję się w redukcji stresu, depresji i problemach z emocjami. Według potrzeb klientów pracujemy wspólnie nad redukcją stresu technikami MBSR, TRE, narzędziami z terapii poznawczo-behawioralnej i systemowej. Pomagają one ustabilizować emocje, usunąć blokady z ciała lub wyjść z nawyku negatywnych myśli, przynosząc ulgę w depresji. Jeśli potrzeba, wykonuję diagnozę, konsultacje psychologiczne lub testy osobowości.

Moją prace charakteryzuje się przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta. Jeśli potrzebujesz poradzić sobie w życiu lub potrzebujesz pomocy by odzyskać równowagę, umów się na wizytę już teraz. Razem będziemy pracować nad Twoimi celami i znajdziemy drogę do Twojego lepszego samopoczucia.