Anna Sassek fizjoterapeuta co ty powiesz
Jestem Ania i jestem fizjoterapeutką.
Podczas studiów poznałam mnóstwo wykwalifikowanych terapeutów metody NDT-Bobath, metody Vojty, Integracji Sensorycznej oraz logopedów i neurologopedów, pod których okiem uczyłam się i doskonaliłam swoje umiejętności. Miałam styczność z dziećmi w różnym wieku, z szerokim spektrum zaburzeń centralnego układu nerwowego o różnym podłożu. Pasja, którą odkryłam podczas 5-letniej nauki, zaowocowała w późniejszych latach ukończeniem specjalizacji: neurorehabilitacja.
Liczne wolontariaty, udziały w turnusach rehabilitacyjnych czy opieka nad osobami niepełnosprawnymi pomogły mi szybko stać się samodzielnym terapeutą.
Po zakończeniu studiów, głodna nowych doświadczeń podjęłam współpracę z Reprezentacją Polski w Kajakarstwie, jednak z miłości do pracy z dziećmi, postanowiłam wrócić do kontaktu z młodszymi pacjentami.
Dziś sama poszerzam swoją wiedzę i zdobywam doświadczenie, spotykając się z dziećmi każdego dnia oraz uczęszczając na liczne konferencje, kursy i szkolenia wzorując się na wybitnych polskich i zagranicznych fizjoterapeutach. Zawsze uśmiechnięta i gotowa na nowe wyzwania… mająca w głowie słowa piosenki: „…bo jak nie my to kto?”. 🙂