ola-pytlak
Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Pytlak

Dzień dobry!

Jestem Dietetykiem, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness działąjacym prężnie w Poznaniu i okolicach. Współpracuję zarówno z osobami dorosłymi jak i dziećmi, co pozwala mi zdobywać doświadczenie na wielu płaszczyznach. Z zamiłowania do  dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem organizuję cykliczne wykłady żywieniowe kierowane do różnych grup wiekowych.

Zajmuję się NATURALNYM leczeniem chorób dietozależnych i autoimmunologicznych (otyłość, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca typu I i II, insulinooporność, Hashimoto, choroby tarczycy, niedowaga, celiakia i inne), ogólną poprawą zdrowia i samopoczucia oraz kształtowaniem sylwetki. Specjalizuję się w dietach niskowęglowodanowych oraz w diecie ketogennej, którą sama z powodzeniem stosuję. Pasjonuję się naturoterapią, ziołolecznictwem i medycyną chińską, co pozwala mi na kompleksową pomoc przy współpracy z pacjentami.

Poza pracą w gabinecie prowadzę treningi personalne i zajęcia grupowe, co dodatkowo mnie rozwija, spełnia zawodowo i napawa pozytywną energią. Nic tak nie cieszy jak pojawiający się uśmiech na twarzy podopiecznego po skończonej wizycie bądź zajęciach!

Przepyszne jadłospisy, diety bez restrykcji, pełnia zdrowia i świetne samopoczucie to kwestie, które cenię sobie najbardziej 😉